برنامه هاي هفته دفاع مقدس و ستاد استقبال به محيط دانشگاه بوي معنويت و طراوات خاصي بخشيد

رئيس دانشگاه پيام نور مركز بافت گفت : برنامه هاي هفته دفاع مقدس و ستاد استقبال به محيط دانشگاه بوي معنويت و طراوات خاصي بخشيده است .

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور بافت،جواد صالحي افزود :  به مناسبت هفته دفاع مقدس با اجراي برنامه هاي مختلف در سطح اين دانشگاه به تجديد ياد و خاطره شهيدان پرداخت.

وي افزود : واحد فرهنگي با كمك بسيج دانشجويي و كانون هلال احمر اين دانشگاه با ايجاد غرفه هاي ويژه دفاع مقدس، حجاب و محصولات فرهنگي و همچنين پخش سرود هاي حماسي و خاطره انگيز دوران دفاع مقدس و همچنين نصب پلاكارد و بنرهاي مزين به جملات امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري همزمان در ستاد استقبال دانشجويان جديدالورود بر معنويت و روحانيت مراسم هاي ويژه دانشجويان جديدالورود افزوده است .

گفتني است :  رئيس مركز پيام نور و كليه كاركنان و اعضاء هيات علمي و تعدادي از دانشجويان جديدالورود مركز در ويژه برنامه هاي ستاد استقبال و هفته دفاع مقدس شركت كردند و ياد و خاطره شهدا را پاس داشتند.

 تكريم ارباب رجوع از سياست هاي اصلي اين دانشگاه است 

رئيس دانشگاه پيام نور مركز بافت بااشاره به  اين كه دانشجويان سرمايه هاي مادي و معنوي دانشگاه هستند اظهارداشت : از اين رو سياست تكريم ارباب رجوع، سرلوحه برنامه ها و سياست هاي مجموعه پيام نور مركز بافت است .

وي افزود : جلب رضايت دانشجويان  سبب رشد و شكوفايي هر چه بيشتر دانشگاه خواهد شد.

رئيس مركز بافت جواد صالحي افزود : اين مجموعه تاكيد بيشتري بر دانشجومحوري و تكريم دانشجو داشته است.

صالحي خاطر نشان كرد:  از كليه كاركنان در جلسات منظم اداري كه هر دو هفته يكبار در مركز برگزار مي شود، خواسته شده است كه توجه به خواسته هاي آموزشي، اداري و ارباب رجوع را در الويت قرار دهند و در صورتي كه اجابت درخواست هاي ارباب رجوع به هر دليل ممكن نيست يا با كندي روال اداري مواجه است، با صبر و حوصله به دانشجويان اين مساله را توضيح بدهند.

جواد صالحي افزود: كه فرم هاي ويژه اي جهت ارزيابي رضايت دانشجويان از عملكرد كاركنان و نحوه خدمات دهي آن تنظيم و در اختيار دانشجويان قرار گرفته است كه دانشجويان پس از مراجعه به قسمت هاي مختلف دانشگاه آن را تكميل و جهت شناسايي نقاط ضعف و قوت مجموعه در صندوق انتقادات و پيشنهادات مي اندازند. در نهايت نتيجه اين ارزيابي ها كه شخصا توسط رياست مركز مورد بررسي قرار مي گيرد در جلسات با كاركنان اداري بصورت كلي مطرح مي گردد تا اينكه كاركنان آن را مد نظر قرار دهند.

دانشجويان ديروز پيام نور مركز بافت از افتخارآفرينان امروز اين مرز و بوم

رييس دانشگاه پيام نور مركز بافت : دانشجويان ديروز پيام نور مركز بافت از افتخارآفرينان امروز اين مرز و بوم هستند

به گزارش  روابط عمومي دانشگاه پيام نور مركز بافت جواد صالحي رييس دانشگاه پيام نور مركز بافت در پيامي به مناسبت فرا رسيدن ماه مهر، ماه مهرباني خطاب به دانشجويان جديدالورود اظهار داشت:  كه قبولي در دانشگاه پيام نور مركز بافت را به عنوان اولين پله هاي ترقي و آينده درخشان خود تلقي كنيد.

 وي همچنين ادامه دادند كه برخي از اساتيد دانشگاه ها، كاركنان و مسئولين عالي مقام استان و حتي كشوري از فارغ التحصيلان اين دانشگاه مي باشند كه امروز از افتخارات اين دانشگاه هستند و بر اعتلاي نام و شأن پيام نور افزوده اند.

پذيرفته شدگان سابق دانشگاه پيام نور مركز بافت از استعدادهاي درخشاني هستند كه نه تنها با كارنامه اي درخشان از اين مركز فارغ التحصيل شده اند، بلكه امروز صندلي هاي دانشگاهي مقاطع كارشناسي ارشد و دكتراي پيام نور و ساير دانشگاه هاي معتبر را نصيب خود كرده اند.

اجراي طرح شناسنامه سلامت دانشجويان در پيام نور مركز بافت

رئيس دانشگاه پيام نور بافت گفت : اجراي طرح شناسنامه سلامت دانشجويان در پيام نور تا كنون بي سابقه بوده است.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور بافت ، جواد صالحي افزود : اهميت سلامت روح و روان دانشجويان از اولويتهاي اساسي است كه تا كنون در محيط هاي دانشگاهي مغفول مانده است. دانشگاه پيام نور به عنوان بزرگترين متولي آموزش عالي در سطح كشور به خوبي به اين خلاء در ميان دانشجويان واقف گرديده و اين خلاء را برطرف ساخت.

وي  خاطر نشان كرد: اهميت به آينده سلامت و روان همانند سلامت فيزيك دانشجويان اميد بخش سلامت و نشاط محيط دانشگاهي خواهد بود اين گام كه پيام نور در آن پيشگام شده است از بهترين سياستهاي پزشكي در سطح آموزش عالي است .

صالحي  افزود: در همين راستا در مركز بافت نيز جلسات مشاوره با حضور اساتيد مجرب رشته روانشناسي و الهيات بر پا شده كه اميد است گوشه اي از دغدغه هاي رواني و ذهني دانشجويان رفع شود.

برگزاري اولين گردهمايي دانشجويان شاهد و ايثارگر در سال تحصيلي جديد در مركز بافت

اولين گردهمايي دانشجويان شاهد و ايثارگر در سال تحصيلي جديد  ديروز در دانشگاه پيام نور بافت برگزار گرديد .

 به گزارش روابط عمومي مركز بافت در اين جلسه مسائل و مشكلات دانشجويان شاهد و ايثار گر مورد بررسي قرار گرفت وهمچنينن استاد مشاور ، مسئول ستاد شاهد و ايثارگر و ديگر مسئولين مركز به اين دانشجويان گرامي معرفي شد  ،

بر گزاري اين جلسات در جهت رفع مشكلات و دغدغه هاي تحصيلي  اين دانشجويان است

 بر گزاري  زيارت آل ياسين در مركز بافت

زيارت آل ياسين همراه با سخنراني روحاني گرانقدر حجت الاسلام رستمي  روز پنج شنبه در دانشگاه پيام نور مركز بافت با حضور رياست و كاركنان و جمعي از دانشجويان برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي مركز بافت حجت الاسلام والمسلمين رستمي گفت : حجاب خانمها در جامعه بسيار با اهميت است و دانشجويان دختر بايد در محيط دانشگاه نيز حجاب اسلامي را به بهترين وجه خود رعايت نمايند

وي  همچنين به ضرورت و اهميت برپايي نماز جماعت در دانشگاهها تاكيذ كردند  و از دانشگاه خواستند در جهت ساخت مسجد دانشگاه و محلي در شأن نماز و عبادت پرودگار بيشتر تلاش نمايند تا دانشجويان انگيزه بيشتري براي بر پايي مجالس مذهبي اين چنيني داشته باشند.برگزاري دوره آموزش چادر زني در دانشگاه پيام نور مركز بافت

يك دوره آموزش چادر زدني با حضور مسئولين جمعيت هلال احمر شهرستان بافت و مسئولين دانشگاه در پيام نور مركز بافت برگزار شد

به گزارش روابط عمومي مركز بافت اين دوره جهت آموزش چادر زني به منظور آمادگي دانشجويان به هنگام حوادث غير مترقبه صورت گرفت.

لازم به ذكر است : استقبال دانشجويان گرامي حتي آن دسته كه عضو كانون دانشجويي هلال احمر نبودند از اين طرح بي سابقه بود و اجراي اين چنين طرح هاي علاوه بر تربيت و آموزش نيروهاي متخصص جهت امداد در حوادث غير مترقبه ، در ايجاد انگيزه در دانشجويان تاثير بسزايي دارد و به علاقه آنها جهت عضويت و فعاليت در كانون هلال احمر مي افزايد.

برگزاري جشن عيد غدير در مركز بافت

به مناسبت عيد امامت و ولايت ، غدير خم ، مراسم جشن و مولودي و نماز جماعت با حضور رئيس ، كاركنان ، اساتيد و جمع زيادي از دانشجويان در دانشگاه پيام نور مركز بافت برگزار گرديد .

 به گزارش روابط عمومي مركز بافت در اين مراسم جناب آقاي دكتر صالحي رئيس مركز در رابطه با مقام اميرالمومنين حضرت علي (ع) به ايراد سخن پرداختند و همچنين حجت الاسلام والمسلمين سنجري در موضوع غدير و ولايت، نكاتي را براي دانشجويان گرامي متذكر شدند . در ادامه ، جناب آقاي مهدي پور مداح گرانقدر اهل بيت و رياست بسيج دانشجويي شهرستان بافت ، با اجراي مولودي به فضاي موجود معنويت و نشاط خاصي افزودند و در پايان با توجه به شماره دعوت نامهاي توزيع شده در بين دانشجويان و اساتيد، به قيد قرعه به تعدادي از حضار عزيز هديه اي تقديم شد.

جلسه توجيهي دانشجويان جديد در دانشگاه پيام نور مركز بافت   برگزار

جلسه توجيهي ويژه دانشجويان جديد الورود با حضور رياست ، كاركنان ، اساتيد و دانشجويان ورودي 90 در مركز بافت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي مركز بافت در اين جلسه دكتر صالحي رئيس مركز بافت  ضمن خوش آمدگويي به دانشجويان به تشريح دانشگاه پيام نور و مسائل آموزشي، فرهنگي ، دانشجويي، مالي و شهريه پرداختند.

همچنين در اين جلسه cd راهنماي دانشجويان و بروشور آموزشي در بين دانشجويان توزيع گرديد و مسئول آموزش مباحث آموزشي را بيشتر براي وروديهاي جديد توضيح داد.

برگزاري يك دوره مسابقات طناب كشي برادران به مناسبت دهه ولايت در مركز بافت

به مناسب دهه ولايت ، يك دوره مسابقات طناب كشي بين دانشجويان و كاركنان مرد در دانشگاه پيام نور مركز بافت برگزار گرديد.

 در اين مراسم كه در محوطه باز دانشگاه برگزار شد ،رئيس مركز ، كاركنان و جمع زيادي از دانشجويان و اساتيد مركز حضور داشتند  و 50 نفر از دانشجويان و كاركنان در قالب تيم هاي ده نفره به رقابت پرداختند.

 به گزارش روابط عمومي مركز بافت ، دكتر صالحي رئيس مركز ضمن حضور در اين مراسم ، بيان داشتند كه اجراي چنين مراسماتي در مراكز علاوه بر ايجاد روحيه نشاط و شادابي سبب حضور بيشتر دانشجويان در محيط دانشگاه خواهد بود.

 وي افزود :  كه دانشگاه فقط يك محيط علمي صرف نيست بلكه محيطي فرهنگي – اجتماعي و علمي است كه دانشجويان بايد در كنار آموزش مطالب علمي و تخصصي عرصه اي براي مشاركت در مسائل فرهنگي نيز داشته باشند تا در پي آن علاوه بر تحقق آرمانهاي متجلي نظام جمهوري اسلامي ايران بستر شادابي و نشاط دانشجويي در دانشگاه فراهم شود كه برگزاري مسابقات نيز يكي از همين بسترها است كه موجب افزايش دوستي ها و آشنايي ها ميان دانشجويان از رشته هاي مختلف مي گردد

بيانيه دانشگاه پيام نور مركز بافت به مناسب گراميداشت حماسه 9 دي

"فاصبر ان وعدالله حق ولايستخفنك الذين لايوقنون"

بار ديگر يوم‌الله 9 دي ماه فرا رسيد ، دانشگاه پيام نور مركز بافت به مناسبت دومين سالگرد اين روز غرورآفرين و حماسه ساز اعلام مي دارد كه تا ظهور منتقم خون حسين (ع) و برپايي حكومت عدل الهي پيرو ولايت فقيه خواهد بود و لحظه اي از آن دست نخواهد كشيد.

9 دي، روز پيروزي ملت ايران در برابر فتنه گران داخلي و خارجي و مصداق بارز "ان تنصروالله ينصركم و يثبت اقدامكم" بوده و به همگان نشان داد كه با گذشت بيش از سي سال از عمر مبارك انقلاب اسلامي، مردم شريف ما كماكان پايبند به ارزش‌ها و لبيك گوي ولي فقيه زمانند و از اسلام عزيز و انقلاب اسلامي به خوبي پاسداري مي‌كنند.

اكنون ما كاركنان ، اساتيد ، اعضاي هيات علمي و دانشجويان دانشگاه پيام نور مركز بافت در دومين سالروز حماسه به ياد ماندني 9 دي ، اعلام مي نمائيم  تا زنده ايم بيدار و پا در ركاب و آماده اطاعت از ولي خود در صحنه حضور داريم و دست از آرمان‌هايش بر نخواهيم داشت و رهبر خود را تنها نمي گذاريم و توطئه ها را كه با حمايت استكبار جهاني و عوامل فريب خورده داخلي طراحي خواهد شد ، يكي پس از ديگري خنثي مي نمائيم و با رفع همه موانع حركت خود را به سوي قله هاي پيشرفت مادي و معنوي درپرتو تعاليم اسلام ناب محمدي (ص) و رهبري داهيانه امام خامنه اي ( مدظله العالي) ادامه خواهيم داد.